Nasza oferta nieruchomości / działek na Mazurach
 
Decydując się na nawiązanie współpracy zyskują Państwo szereg korzyści oraz gwarancję pierwszorzędnie przeprowadzonej transakcji.
 
Zakup nieruchomości wyłącznie „z pierwszej ręki”
Jedną z gwarantowanych korzyści jest możliwość zakupu danej nieruchomości bezpośrednio od właściciela (teren z „pierwszej ręki”) jak również otrzymanie potwierdzenia notarialnego nabytej działki bądź terenu. Z korzyści tak przeprowadzonej transakcji doskonale zdają sobie sprawę osoby, którym przyszło już nabywać dane tereny za pośrednictwem agencji nieruchomości. Omijając wspomnianych pośredników ominięciu ulegają bowiem również opłaty związane z uczestnictwem agencji nieruchomości. W ten sposób zyskujecie Państwo kilka procent (zwykle 3%) wartości nieruchomości oraz uzyskujecie gwarancję, iż wszystkie podawane przez nas informacje są nie tylko aktualne, ale również w 100% zgodne ze stanem faktycznym.
 
Swobodny dostęp do pełnej informacji i dokumentacji
Kolejną korzyścią wynikającą z oferowanych przez naszą grupę usług, jest możliwość uzyskania dostępu do pełnej informacji i dokumentacji terenów. Udzielane przez nas informacje dotyczą wszystkich, znajdujących się w naszej bazie, ofert nieruchomości położnych na terenach Warmii i Mazur. Wspomniana dokumentacja obejmuje przede wszystkim opisy, mapy i wypisy z Ksiąg Wieczystych nieruchomości. W większości przypadków do Państwa dyspozycji oddajemy również aktualne zdjęcia oferowanych przez nas nieruchomości.
 
Zróżnicowana ilość propozycji obejmująca zarówno działki, obiekty budowlane, jak i inne nieruchomości na Mazurach oraz terenach Warmii, stanowi gwarancję wyboru właściwego, odpowiedniego Państwa potrzebom, obiektu.
 
W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:
- działki rolne,
- działki rekreacyjne,
- działki o charakterze budowlanym,
- działki usługowe,
- siedliska, domy,
- grunty obejmujące powierzchnie terenów zarówno znacznych rozmiarów, jak i zdecydowanie mniejszych,
- obiekty budowlane jak i tereny inwestycyjne, które w przyszłości mogą zostać wykorzystane na przykład pod budowę bazy turystycznej, hoteli czy też nowoczesnych ośrodków wypoczynkowych.
 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listą nieruchomości, znajdującą się w naszej ofercie oraz do bezpośredniego kontaktu z nami. Polecamy Państwu również naszą bazę wiedzy na temat nieruchomości, gdzie możecie Państwo znaleźć szereg informacji dotyczących nabywania nieruchomości, porad dotyczących podatków związanych z nieruchomościami i innych informacji związanych z kupnem działek oraz innych terenów nie tylko na Warmii i Mazurach.